ПОДІЇ | Всі Події

Участь у міжнародному семінарі «The Second Joint Problem Based Learning in psychiatry and child and adolescent psychiatry workshop»

13-15 вересня у місті Тронгейм (Норвегія) в Норвезькому університеті науки та технологій проходив семінар «The Second Joint Problem Based Learning in psychiatry and child and adolescent psychiatry workshop» в рамках проектів міжнародного співробітництва України, Норвегії та Японії співробітництва UNA (Ukraine-Norway-Armenia) та TRoNA (Trondheim and Nagoya).

У семінарі брали участь провідні фахівці з проблем психічного здоров’я: науковці з України (представники з Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Київського медичного університету, Інституту психіатрії МОЗ України), Норвегії (Норвезький університет науки та технології, медичний факультет), Японії, Вірменії, Грузії, Киргизстану. Метою цього семінару є міжнародна співпраця та обмін досвідом з питань психічного здоров’я та навчальних освітніх програм з психіатрії, досвіду викладання базуючись на проблемно орієнтованому підході до навчання (Problem Based Learning). В ході роботи семінару обговорювалися освітні програми з психіатрії та наркології (контент та структура), навчальні матеріали, кадровий потенціал кафедр та проблеми, з якими стикаються представники вишів, а також поширення досвіду впровадження оновленої версії настанов з питань психічного здоров’я (mhGAP-IG version 2), що містять найсучасніші рекомендації щодо діагностики та лікування психічних захворювань, що ґрунтуються на засадах доказової медицини, для посилення навчальних програм, досвід та переваги впровадження Problem Based Learning в освітній процес.

Від Київського медичного університету участь у роботі семінару взяла завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації д.мед.н. Копчак О.О., яка виступила з англомовною доповіддю «Overview of Psychiatry teaching at Kyiv Medical UniversityUkraine». В своїй презентації Копчак О.О. висвітлила найважливіші факти про Київський медичний університет, відомості про кафедру неврології, психіатрії та фізичної реабілітації з акцентом на кадровий склад кафедри. Також в доповіді Копчак О.О. висвітлено  структуру єдиного державного кваліфікаційного іспиту, навчальну програму з психіатрії та наркології, підкреслено особливе місце практичних навичок та вмінь у формуванні майбутнього лікаря-спеціаліста та важливе значення клінічних розглядів пацієнтів з психічними захворюваннями для формування клінічного мислення у студентів. Висвітлено проблеми, з якими зіштовхуються англомовні викладачі та запропоновано шляхи їх вирішення. Основна частина презентації була присвячена опису навчальної програми з психіатрії та наркології та крокам по впровадженню mhGAP-IG у навчальний процес.

Даний семінар надає широкі перспективи для встановлення міжнародних зв’язків для співробітників Київського медичного університету щодо міжнародного співробітництва з питань діагностики та лікування розладів психічного здоров’я, обміну освітнім досвідом.

[slideshow_deploy id=’8553’]

26.09.2019
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери