У КМУ тривають тренінги для інтернів з тактичної медицини

У Київському Медичному Університеті тривають тренінги для інтернів на тему: “Тактична медицина в умовах бойових дій”. 11-12 березня 2023 року чергова група інтернів відпрацювала практичні навики з тактичної медицини, адже під час повномасштабної війни ці навики мають бути у кожного, особливо у майбутніх лікарів.

Нагадуємо, що тренінги проводять фахівці Respawn school разом зі спеціалістами Київського Медичного Університету на базі Центру симуляційного навчання і оцінювання.

(Довідка: школа першої допомоги Respawn school – команда сертифікованих інструкторів від УВМА МО України. Більше трьох років в складі Aid Brothers вони навчали людей по всій Україні надавати домедичну допомогу. На початку 2022 року зробили ребрендинг та продовжили справу, як Respawn School на чолі з Іриною Гурою).

Тренінги відбуваються згідно алгоритму MARCH в концепції TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare), яку рекомендується застосовувати у жовтій або зеленій зоні, коли лікар вже не перебуває під вогнем та може сконцентруватися на наданні допомоги пораненому в повному обсязі. Алгоритм визначає пріоритети і порядок дій в наданні допомоги пораненому.
Всі інтерни успішно склали залік і отримали сертифікати про проходження тренінгу. Тренінги є абсолютно безкоштовними для інтернів КМУ. Проходження тренінгу відбувається в межах виконання індивідуального плану інтерна та вноситься до цього плану.

Тренінги для наступної групи інтернів відбудуться 23-24 березня 2023 року. Реєстрація за посиланням.

Увага! Шановні інтерни, відвідування тренінгів вимагає дотримання правил безпеки, з якими просимо ознайомитися тут. Зверніть особливу увагу на дотримання дрес-коду: обов’язково мати халат та змінне взуття! Дякуємо за співпрацю.