ПОДІЇ | Всі Події

У КМУ тривають тренінги для абітурієнтів

У Київському Медичному Університеті вже другий місяць поспіль проходять тренінги для вступників “Етапи та алгоритми надання медичної допомоги пораненим в ході бойових дій/атак на цивільні об’єкти”. На сьогодні ця тема надзвичайно актуальна, адже вся територія України постійно перебуває під загрозою ворожих обстрілів і суттєво зростає ймовірність надання першої медичної допомоги постраждалій особі.

Другий у цьому році тренінг відбувся 28 лютого 2023 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ. Під керівництвом досвідченого хірурга, директора Центру Федорчука Антона Олексійовича абітурієнти опрацювали всі етапи (станції) надання медичної допомоги пораненому у зоні бойових дій, які включали у себе невідкладну домедичну допомогу пораненим, проведення серцево-легеневої реанімації, базові медичні навички та базові хірургічні навички.

Весною ми продовжимо проводити відкриті тренінги для абітурієнтів, тож слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у соціальних мережах. Не забувайте реєструватися на тренінг, тому що кількість місць дуже обмежена.

Чекаємо вас на тренінгах, не втратьте можливість опанувати цінні практичні навики, які можуть врятувати життя!

01.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери