ПОДІЇ | Всі Події

Тривають відкриті тренінги для абітурієнтів

Продовжується підготовка до Вступної кампанії 2023 року, і ми раді бачити зацікавлених школярів та учнів коледжів, наших потенційних абітурієнтів, на тренінгах з тактичної медицини. Під час повномасштабної війни надзвичайно важливо мати навики надання першої медичної допомоги при пораненні під час бойових дій.

14 березня 2023 року абітурієнти на відкритому тренінгу “Етапи та алгоритми надання медичної допомоги пораненим в ході бойових дій/атак на цивільні об’єкти” прослухали теоретичну частину та попрактикувалися на манекенах та муляжах у наданні медичної допомоги пораненому у зоні бойових дій. Практична частина включала у себе невідкладну домедичну допомогу, проведення серцево-легеневої реанімації, базові медичні навички та базові хірургічні навички. Провів тренінг директор Центру симуляційного навчання та оцінювання, лікар-хірург Федорчук Антон Олексійович.

Чекаємо вас на наших наступних тренінгах, не втратьте можливість опанувати цінні практичні навики, які можуть врятувати життя!

15.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери