Триває профорієнтаційна робота у школах Києва!

Протягом листопада 2023 року Ірина Олександрівна Філатенко, завідувач  кафедри соціально-гуманітарних дисциплін разом зі студентами КМУ відвідали школу №305 та гімназію №261 Дарницького району м. Києва.

Ірина Олександрівна розповіла старшокласникам про переваги навчання в Київському Медичному Університеті. Школярі із зацікавленістю спілкувалися з представниками Університету, розпитували про можливості, що надає наш заклад, на що отримали вичерпні відповіді. В результаті більше, аніж 90 учнів вступили телеграм-групу для абітурієнтів 2024, де вони матимуть змогу отримувати актуальну інформацію від кращого приватного закладу України!

22 листопада 2023 року декан медичного факультету Полесова Таміла Равільєвна разом з студенським деканом Скороходовою Яною, відвідали медичну гімназію №33 у Києві, прокладаючи шлях до мрій та професійного росту для майбутніх лікарів.

У рамках профорієнтаційної роботи, була проведена захоплююча презентація для майбутніх студентів, яка розкрила перед ними багатогранні аспекти медичної науки та практики. Декан поділилася особистим досвідом та враженнями від роботи в медичній сфері, заохочуючи майбутніх абітурієнтів прагнути висот в сфері медицини.

Варто відзначити високий рівень підготовки учнів гімназії та сприятливий клімат для розвитку професійних навичок. Під час візиту Таміла Равільєвна  встигла також провести конструктивні обговорення із директором гімназії Переймибідою Ларисою Валентинівною, вони обмінялись думками щодо подальшої співпраці.

Важливим етапом візиту було запрошення учнів на медичні тренінги та семінари, що проводяться в Університеті. Це стане шансом для учнів не лише отримати додаткові знання, але й відчути атмосферу реальної медичної практики.