ПОДІЇ | Всі Події

Триває профорієнтаційна робота Київського Медичного Університету

Профорієнтаційна робота з молоддю – один з напрямів роботи сучасного закладу вищої освіти. У Київському Медичному Університеті триває профорієнтаційна робота зі школами міста Києва.

На початку березня 2024 року відбувся візит асистента кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології (завідувач кафедри доктор медичних наук, професор Копчак Оксана Вікторівна) Дмитрашка В’ячеслава Владиславовича та студентів стоматологічного факультету до школи №167 міста Києва.

Делегація КМУ зустрілася з учнями, провела цікаву та інформативну презентацію про важливість стоматологічної гігієни та правильного догляду за ротовою порожниною, а також поділитися з учнями знаннями та досвідом зі стоматології.

Учасники приємно здивували своєю зацікавленістю та активною участю у дискусії під час зустрічі. Надзвичайно цікаво було спілкуватися з молоддю, яка вже сьогодні виявляє інтерес у сфері стоматології та має бажання дізнатися більше про цю професію.

6 березня в рамках профорієнтаційної роботи відбувся візит учнів Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ” (вул. А.Цедика, 7).

З вітальним словом до гостей звернулась завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології доктор медичних наук, професор Копчак Оксана Вікторівна. Модератором тренінгу виступив директор Центру симуляційного навчання та оцінювання, асистент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Дмитрашко В’ячеслав Владиславович.

Учасники заходу, учні Київського ліцею «Лідер» 9-11 класів, отримали унікальну можливість ознайомитися з основами стоматології та принципами правильного догляду за зубами та ротовою порожниною. У рамках тренінгу проводилися цікаві та пізнавальні лекції, а також практичні заняття, які дозволили учням глибше зрозуміти важливість стоматологічного здоров’я та його вплив на загальний стан організму.

Крім того, учні мали можливість виконати певні стоматологічні маніпуляції, такі як: накладання системи ізоляції коффердам та зняття відбитків щелеп. Це додало практичного аспекту до нашого тренінгу та дозволило учням здійснити перші кроки у світі стоматології.

14 березня 2024 року асистент кафедри дитячої терапевтичної стоматології Садова Вікторія разом зі студенткою стоматологічного факультету Поліною Михайлюк, під керівництвом завідува кафедри, професора Інесси Ігорівни Якубової, відвідали Броварський ліцей №2 , міста Броварі Київської області, де провели зустріч зі старшокласниками.

Щиро дякуємо всім учням, вчителям та керівництву шкіл за тепле ставлення, високу зацікавленість і активну участь у профорієнтаційній роботі.

20.03.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери