ПОДІЇ | Всі Події

Студентське життя

Студенти інституту живуть цікавим насиченим життям. Всіх їх об’єднує бажання, перш за все, засвоїти все найпрогресивніше, що надбала сьогодні не тільки класична, а й народна медицина. Значна увага приділяється в інституті організації клубів за інтересами,-де кожний студент може знайти застосування своїм нахилам. Працюють баскетбольна, футбольна та інші спортивні секції, учасники яких стали призерами міжміських та інших змагань. Студенти інституту мають можливість відвідувати басейн, тренажерний зал, що допомагає їм у розвитку особистості і гартує фізично.

Студентам надається можливість побачити різні країни світу, вивчити їхню культуру і мову, заробити гроші під час канікул для оплати за навчання. Існує можливість і навчання в кредит, для відмінників надаються вагомі знижки в оплаті.

На користь справді демократичному устрою в інституті свідчить і діяльність студентської Колегії. Вона організовує різноманітні зустрічі з цікавими людьми, підтримує зв’язки з молодіжними та студентськими організаціями України, бере участь в організації культурних акцій. Студентська колегія здійснює свої повноваження на основі Положення про Студентську колегію. Голова студентської колегії обирається членами колегії та є єдиним представником інтересів усіх студентів поза інститутом. Студентська колегія прагне залучити якомога більшу кількість студентів до участі у студентському самоврядуванні.

Саме в такій роботі, спільному існуванні і досягненні єдиної мети — формується особистість нового медичного працівника — випускника нашого інституту.

Значна увага приділяється в інституті організації клубів за інтересами  (танці, співи, малювання, поетична творчість, естрада, театр, клуб веселих та винахідливих).

Протягом навчального року для студентів провадяться численні екскурсії та культурні заходи, що дають змогу ознайомитися з історією, та культурним життям столиці України, класичним та сучасним мистецтвом. Наприклад, ось тільки неповний перелік типових заходів протягом року: екскурсії: Києво-Аечерська Лавра, Софія, Печерськ з відвідуванням Марифеського палацу, Дорога до Храму (по храмах Києва), Київ стародавній та сучасний, Пирогово  (музей народної архітектура та митсецтва) відвідування музеїв: історії медицини, Т.Г.Шевченко, Лесі Українки, Українського образотворчого мистецтва, Російського образотворчого мистецтва, Східного та Західного мистецтва, історії Києва, М.Булгакова, Історичного, тощо; відвідання театрів: Національної опери, Національної філармонії, будинка органної та камерної музики, театра української драми ім. І.Франка, театра російської дпами ім. Лесі Українки, оперети, драми та комедії, оперної студії, театральної майстерні Сузір’я, тощо;

Щиро радимо прийняти участь у ціх цікавих та корисних заходах! З питаннями та побажаннями звертатись до методиста Ірини Іванівни Іваненко (044) 418-44-21.

27.05.2013
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери