ПОДІЇ | Всі Події

Студенти взяли участь в Міжнародному конкурсі “Шевченківські читання”!

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка цьогоріч стартував навесні в Миколаєві. Він проводиться дев’ятий рік поспіль, головною його метою є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

У Київському медичному університеті конкурс проходив у два тури. На першому студенти писали експрес-есе «Шевченко в колі моїх духовних орієнтирів/пріоритетів», читали твори Кобзаря. На написання експрес-есе виділялося 15 хвилин. Тексти не могли бути надто великими, тож на наступному занятті кожен студент озвучував свої есе, а студенти групи мали виділити й схарактеризувати кращий текст. За підсумками студентських змагань визначався переможець в кожній групі, який мав взяти участь у другому турі. Ними стали понад 20 студентів, але до фінішу (29 листопада) дійшли Наталія Доброгівська, Юлія Савінова, Євгенія Свистула, Михайло Фоменко, Юрій Ладнюк, Вадим Жванія, Єлизавета Шевченко, Клим Золотарьов, Михайло Яцентюк, Вікторія Дудіна.

До другого туру учасники готували самопрезентацію, промовляли текст про Шевченка й декламували свій улюблений твір Кобзаря. Святкового настрою присутнім додали виступи іноземних студентів, котрі читали «Заповіт» Шевченка різними мовами: Сархан -азербайджанською, Фаді – арабською, Фейт – англійською, Квансіма – французькою, Гюней – турецькою. Студентка з Індії Преанджана проникливо виконала популярну сучасну українську пісню «Плакала» мовою Шевченка. Емоційним був танок за сюжетом поеми «Катерина» у виконанні студентів університету Вадима Жванії і Даші Артем”євої. Справжньою окрасою заходу була ведуча – першокусниця Аміна Іршадова.

Присутні запевнилися у необхідності гуртувати суспільство навколо національної ідеї, виховувати у молодого покоління почуття любові до рідної мови, сприяти зростанню авторитету України у світі.

Конкурсна комісія визначила кращих учасників, котрі представлятимуть Університет на наступному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ними стали (за абеткою) Жванія Вадим, Ладнюк Юрій та Савінова Юлія. Завершальним акордом події, натхненником якої була старший викладач кафедри іноземних мов і соціально-гуманітарних дисциплін М.М.Боголюбова, стала презентація студентами власних поезій.

06.12.2018
ПОДІЇ | Всі Події
07
ЛЮТ
Курси з іридодіагностики
Тривалість: 07.02.2022 - 18.02.2022
01 Січня 2022
14
ЛЮТ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 14.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
21
ЛЮТ
Курси з фітотерапії
Тривалість: 21.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери