ПОДІЇ | Всі Події

Студенти підготовчого відділення поєднали дві традиції зустрічі весни

У понеділок, 14-го березня, на підготовчому відділенні для іноземних громадян відзначалося одразу два свята. Слухачі з Нігерії, Пакистану, Туреччини, Йорданії, Гани, Ірану, Єгипту, Індії та інших країн зустріли весну у кращих народних традиціях. Викладачами підготовчого відділення було проведено інтерактивний урок, присвячений українській  Масляній  та східному святу Навруз.

Викладачам вдалося поєднати традиції української культури та східного світу. Інтерактивний урок розробляли та проводили Ганна Мірошниченко, Юлія Нестеренко та  Юлія Сінгх.Разом із своїми викладачами слухачі розповіли про святкування приходу весни й початку нового року у своїх країнах. Традиції Наврузу були порівняні з народними розвагами Масляної.

Особливо цікавим для іноземних учнів виявилося святкування останнього дня Сирного тижня. Напередодні уроку, у неділю, іноземці відвідали народні гуляння, які розгорнулися в центрі нашої столиці. Вони мали змогу поласуватися традиційною українською масляною  стравою – млинцями.

На інтерактивному уроці слухачам підготовчого відділення було продемонстровано слайд-шоу зі звичаями зустрічі весни. Також лунали веснянки, проводився майстер-клас  із плетіння масляних ляльок. Викладачі розповіли про символіку млинців та інших масляних страв. Говорили також про обряд спалення чучела зими. Не оминули увагою й очисну силу весняного вогню.

Сильного ажіотажу викликали жваві ігри. Хлопці та дівчата спробували відтворити масляні змагання. Найбільш їм сподобалася боротьба, зокрема народна забава битися подушками.

Скінчилось заняття водінням хороводу на честь приходу весни під весняні примовляння уявного вогню.

[slideshow_deploy id=’2499’]

24.03.2016
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери