Студенти підготовчого відділення поєднали дві традиції зустрічі весни

У понеділок, 14-го березня, на підготовчому відділенні для іноземних громадян відзначалося одразу два свята. Слухачі з Нігерії, Пакистану, Туреччини, Йорданії, Гани, Ірану, Єгипту, Індії та інших країн зустріли весну у кращих народних традиціях. Викладачами підготовчого відділення було проведено інтерактивний урок, присвячений українській  Масляній  та східному святу Навруз.

Викладачам вдалося поєднати традиції української культури та східного світу. Інтерактивний урок розробляли та проводили Ганна Мірошниченко, Юлія Нестеренко та  Юлія Сінгх.Разом із своїми викладачами слухачі розповіли про святкування приходу весни й початку нового року у своїх країнах. Традиції Наврузу були порівняні з народними розвагами Масляної.

Особливо цікавим для іноземних учнів виявилося святкування останнього дня Сирного тижня. Напередодні уроку, у неділю, іноземці відвідали народні гуляння, які розгорнулися в центрі нашої столиці. Вони мали змогу поласуватися традиційною українською масляною  стравою – млинцями.

На інтерактивному уроці слухачам підготовчого відділення було продемонстровано слайд-шоу зі звичаями зустрічі весни. Також лунали веснянки, проводився майстер-клас  із плетіння масляних ляльок. Викладачі розповіли про символіку млинців та інших масляних страв. Говорили також про обряд спалення чучела зими. Не оминули увагою й очисну силу весняного вогню.

Сильного ажіотажу викликали жваві ігри. Хлопці та дівчата спробували відтворити масляні змагання. Найбільш їм сподобалася боротьба, зокрема народна забава битися подушками.

Скінчилось заняття водінням хороводу на честь приходу весни під весняні примовляння уявного вогню.

[slideshow_deploy id=’2499’]

24.03.2016
Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024