ПОДІЇ | Всі Події

Студенти-медики склали ОСКІ

4-6 червня 2024 року студенти випускного курсу складали об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ). Всього іспит складало 108 студентів медичного факультету. Успішне складання цього іспиту є дуже важливим для студентів, оскільки це є частиною ЄДКІ. Результати цьогорічного іспиту продемонстрували високий рівень фахової підготовки студентів з клінічних дисциплін.

Перед іспитом було проведено низку консультацій.  За допомогою об’єктивного структурованого клінічного іспиту  оцінюються саме ті компетентності, які неможливо оцінити за допомогою тестів, але, які є важливими для практичної діяльності лікаря. На іспит був запрошений головний лікар мережі медичних центрів «Гармонія здоровʼя» Вадим Козлов, який вніс свої пропозиції щодо складання ОСКІ у 2025-2025 навчальному році.

Для ефективної організації роботи та створення належних умов, на станції були задіяні стандартизовані пацієнти для фізикального обстеження та манекени для демонстрації технічних навичок. В КМУ створені всі умови, які максимально наближені до реальних, для того, щоб студенти якнайкраще могли продемонструвати комунікативні навички, вміння виконувати медичні маніпуляції, робити фізикальне обстеження, інтерпретацію патологічних змін, когнітивні навички тощо. Саме такий підхід  допомагає їм розвивати не лише знання, але й практичні навички, які є ключовими для успішної медичної практики.

07.06.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери