ПОДІЇ | Всі Події

Студенти КМУ взяти участь у дебатах за участю заступника міністра Міністерства охорони здоров’я Польщі

Студенти Польського кампусу Київського Медичного Університету активно інтегруються до європейської медичної спільноти. Так, 21 листопада 2022 року студенти КМУ, у тому числі і студенти-іноземці, взяли участь у дебатах на тему: «Чоловіче здоров’я», які проводив заступник міністра Міністерства охорони здоров’я Польщі пан Пьотр Бромбер.

Дебати були присвячені Міжнародному чоловічому дню (19 листопада), у рамках якого, особлива увага приділяєтеся проблемам чоловічого здоров’я. Саме з Міжнародним чоловічим днем пов’язаний щорічний рух «Мовембер» (походить від двох англійських слів: moustache – вуса і november – листопад), який зародився в Австралії. Суть акції полягає в тому, що впродовж листопада чоловіки по всьому світі відрощують вуса і бороди і протягом місяця роблять пожертви на боротьбу з раком простати та іншими чоловічими хворобами.

Ми дякуємо нашим польським партнерам за всебічну допомогу і підтримку та залучення наших студентів і викладачів до актуальних подій життя польської медичної спільноти!

08.12.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери