Студенти КМУ взяли участь у Всеукраїнському онлайн-змаганні на платформі віртуального симулятора пацієнта Body Interact

23 квітня 2024 року на базі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету відбулись Всеукраїнські онлайн-змагання на платформі віртуального симулятора пацієнта Body Interact. Участь у змаганнях взяли команди студентів 5-6 курсів 12 закладів вищої медичної освіти України.

Київський Медичний Університет гідно представили студентки 6 курсу медичного факультету Закражевська Катерина та Іршадова Аміна.

Body Interact є новітнім інструментом імітаційного моделювання. Такий елемент навчання залучає до процесу інтегрованого навчання, встановлення зв’язків між концепціями і накопиченими знаннями таким чином, що інформація та навички можуть застосовуватися до нових комплексних проблем або складних задач через реальні життєві ситуації. На думку декана медичного факультету Таміли Полесової: “Це – великий досвід у вигляді індивідуальної роботи, де представляючи Київський Медичний Університет студентки медичного факультету, демонстрували власні досягнення в роботі з віртуальним пацієнтом, який є насправді дуже перспективним механізмом в навчання майбутніх лікарів.

Завдяки командній роботі в підготовці до змагань студентів та асистента кафедри внутрішньої медицини та професійних хвороб Наталії Герман, студенти КМУ гідно представили Київський Медичний Університет. Студенти мали змогу в режимі реального часу провести фізикальне обстеження хворого, зібрати скарги, анамнез, призначити необхідні методи дослідження – лабораторні та функціональні, оцінити їх результати, поставити діагноз, а у результаті призначити лікування й отримати докладний аналіз своїх правильних чи хибних дій. Учасниці клінічних змагань збагатилися цінним досвідом з формування клінічного мислення та діагностики, який допоможе приймати правильні самостійні рішення у практичній роботі.

Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024