Студенти КМУ взяли участь у міжнародній програмі Erasmus+

Студентки Київського Медичного Університету під керівництвом доцента кафедри патологічної анатомії, гістології і судової медицини Наталії Іванівни Винник взяли участь у міжнародному проєкті програми Erasmus+ під назвою «Майстри серйозної гри. Серйозні ігри для місцевої спільноти». До складу української команди увійшли 5 студенток стоматологічного факультету: Катерина Воловодовська, Софія Кондратюк, Анастасія Оничко, Аліна Черниш, Єлизавета Потапенко; та 4 студентки медичного факультету: Оксана Бородій, Марія Кустенко, Анна Сочинська і Аліна Олійник.

Реалізатором проекту була Фундація Розвитку місцевих громад «Ініціатива» (Польща), а партнерами: Полтавська філія Суспільної служби України, Асоціація Tavo Europa (Литва).

Так, з 28 листопада по 5 грудня молодь перебувала в Центрі Екологічної освіти в Оженній (Польща). Головним завданням проекту є набуття знань та громадянських компетентностей, важливих для активної участі в житті місцевих громад. Робота під час обміну проводилася з використанням інструментів неформальної освіти, а її метою було підвищити обізнаність молоді про те, як функціонують місцеві громади в Польщі, Литві й Україні. Проект має на меті допомогти відповісти на запитання, як молоді люди можуть брати участь у житті своїх громад та яку роль вони мають відігравати. Завдяки використанню симуляційних ігор молодь переконалася, що громадянська освіта може бути захоплюючою і варто долучатися до неї. Крім того, вони зустрілися з представниками місцевих громад – представниками органів влади, зокрема, старостою Ясельського повіту Адамом Павлюшем, громадськими організаціями й журналістами.
Це був час і місце для обміну інформацією та поглядами щодо прав людини й громадянина та функціонування особистості в місцевій громаді.

Важливими темами проекту були екологія, здоровий спосіб життя, реабілітація людей з особливими потребами. Учасники мандрували шляхами Магурського національного парку, відвідали музей природи, знайомилися з досвідом природоохоронної роботи.

Особливе зацікавлення викликали навчальні візити до осередку іпотерапії в селі Ленжини (Польща), де учасники познайомилися з роботою реабілітологів-іпотерапевтів і поглибили свої знання про нейрофізіологічну модель реабілітації дітей та підлітків з ДЦП, яка вже понад 20 років успішно використовується у країнах Європи.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024