Студенти КМУ долучились до допомоги людям літнього віку під час карантину

24 квітня 2020 року студенти Київського медичного університету на один день стали волонтерами фонду «Старенькі», який опікується самотніми пенсіонерами з пенсією до 2700 грн.

Наші студенти взяли участь у фасуванні продуктових наборів, потім разом з соціальним працівником розвезли їх самотнім літнім людям та людям з інвалідністю, які проживають на Березняках. Загалом вони роздали 20 наборів з їжею, великодніми пасками та побутовою хімією.

Дякуємо фонду “Старенькі” за співпрацю і закликаємо всіх приєднатися до марафону добрих справ!

28.04.2020
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021