НОВИНИ | Всі Новини
Студенти-іноземці – учасники фестивалю «Дружба не має кордонів»

5 грудня студенти-іноземці нашого університету стали учасниками фестивалю «Дружба не має кордонів», який організував Київський ліцей «Престиж». Учні старших класів приймали у гостях студентів з Туреччини, Узбекистану, Марокко та Індії.

Зустріч пройшла весело та цікаво: діти приємно здивували високим рівнем англійської мови і знаннями про країни гостей-учасників фестивалю. Наші студенти, зі свого боку, продемонстрували обізнаність та зацікавленість Україною, її культурою та традиціями. Для учнів вони підготували яскраві концертні номери, у тому числі з елементами української народної творчості. На фестивалі панувала атмосфера дружби, щирості, взаєморозуміння. І ми ще раз переконалися, що, дійсно, дружба немає кордонів.

23.12.2019
СІЧ
Вікімарафон 2020!
28 Січня 2020