Студенти-іноземці – учасники фестивалю «Дружба не має кордонів»

5 грудня студенти-іноземці нашого університету стали учасниками фестивалю «Дружба не має кордонів», який організував Київський ліцей «Престиж». Учні старших класів приймали у гостях студентів з Туреччини, Узбекистану, Марокко та Індії.

Зустріч пройшла весело та цікаво: діти приємно здивували високим рівнем англійської мови і знаннями про країни гостей-учасників фестивалю. Наші студенти, зі свого боку, продемонстрували обізнаність та зацікавленість Україною, її культурою та традиціями. Для учнів вони підготували яскраві концертні номери, у тому числі з елементами української народної творчості. На фестивалі панувала атмосфера дружби, щирості, взаєморозуміння. І ми ще раз переконалися, що, дійсно, дружба немає кордонів.

23.12.2019
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021