Студенти фармацевтичного факультету на літній виробничій практиці в Яремчі

Знову літо, і знову захоплюючі навчальні практики студентів фармацевтичного факультету з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в м. Яремче!

Вже стало доброю традицією, що кожного року в липні студенти 2 та 3 курсу Київського медичного університету мають можливість під керівництвом викладачів проходити літню практику з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в мальовничих Карпатах, а саме в м. Яремче на базі “Арніка” Івано-Франківського державного медичного університету.

Під керівництвом доцента кафедри, к.б.н. Щербакової О.Ф. та асистента кафедри Омельковець Т.С. цього року студенти знову поринули у цікавий світ українських Карпат. Вони відвідали Буковель, в нелегкій боротьбі з природними умовами підкоривши “грозову гору” – Петрос (2020 м над рівнем моря), проїхалися джипами до вершини гори Маковиця (984 м над р.м.), дегустували незвичайні сорти карпатського сиру на етнічній сироварні, поласували високогірною чорницею і, звісно, зібрали багатий гербарій лікарських рослин (біля 100 гербарних зразків). Щасливі та натхненні студенти з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей з карпатською флорою і з ностальгією згадуватимуть це справжнє свято нових знань і нових вражень!

01.08.2019
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021