Студенти фармацевтичного факультету на літній виробничій практиці в Яремчі

Знову літо, і знову захоплюючі навчальні практики студентів фармацевтичного факультету з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в м. Яремче!

Вже стало доброю традицією, що кожного року в липні студенти 2 та 3 курсу Київського медичного університету мають можливість під керівництвом викладачів проходити літню практику з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в мальовничих Карпатах, а саме в м. Яремче на базі “Арніка” Івано-Франківського державного медичного університету.

Під керівництвом доцента кафедри, к.б.н. Щербакової О.Ф. та асистента кафедри Омельковець Т.С. цього року студенти знову поринули у цікавий світ українських Карпат. Вони відвідали Буковель, в нелегкій боротьбі з природними умовами підкоривши “грозову гору” – Петрос (2020 м над рівнем моря), проїхалися джипами до вершини гори Маковиця (984 м над р.м.), дегустували незвичайні сорти карпатського сиру на етнічній сироварні, поласували високогірною чорницею і, звісно, зібрали багатий гербарій лікарських рослин (біля 100 гербарних зразків). Щасливі та натхненні студенти з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей з карпатською флорою і з ностальгією згадуватимуть це справжнє свято нових знань і нових вражень!

01.08.2019
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024