Студенти фармацевтичного факультету на літній виробничій практиці в Яремчі

Знову літо, і знову захоплюючі навчальні практики студентів фармацевтичного факультету з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в м. Яремче!

Вже стало доброю традицією, що кожного року в липні студенти 2 та 3 курсу Київського медичного університету мають можливість під керівництвом викладачів проходити літню практику з фармакогнозії та фармацевтичної ботаніки в мальовничих Карпатах, а саме в м. Яремче на базі “Арніка” Івано-Франківського державного медичного університету.

Під керівництвом доцента кафедри, к.б.н. Щербакової О.Ф. та асистента кафедри Омельковець Т.С. цього року студенти знову поринули у цікавий світ українських Карпат. Вони відвідали Буковель, в нелегкій боротьбі з природними умовами підкоривши “грозову гору” – Петрос (2020 м над рівнем моря), проїхалися джипами до вершини гори Маковиця (984 м над р.м.), дегустували незвичайні сорти карпатського сиру на етнічній сироварні, поласували високогірною чорницею і, звісно, зібрали багатий гербарій лікарських рослин (біля 100 гербарних зразків). Щасливі та натхненні студенти з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей з карпатською флорою і з ностальгією згадуватимуть це справжнє свято нових знань і нових вражень!

01.08.2019
ВЕР