ПОДІЇ | Всі Події

Студенти-фармацевти склали випускний комплексний практично-орієнтований кваліфікаційний іспит

5 травня 2022 року на фармацевтичному факультеті пройшов у онлайн-режимі випускний комплексний практично-орієнтований кваліфікаційний іспит. Головував на іспиті Геращенко Ігор Іванович, доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії. Членами екзаменаційної комісії стали: Гайова Людмила Володимирівна, декан фармацевтичного факультету, доктор медичних наук, професор, Туманов Віктор Андрійович, завідувач кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології, доктор медичних наук, професор та Гудзенко Андрій Вікторович, завідувач кафедр хімії, доктор фармацевтичних наук, професор.

Випускні іспити склав 21 студент-випускник з 5 дисциплін: фармацевтичної хімії, фармакогнозії, технології ліків, управління та економіки у фармації, клінічної фармації.

Випускниками фармацевтичного факультету Мишолов Анастасією, Фратеску Георгієм та Боговик Аллою були захищені 3 магістерські роботи, виконані на кафедрі фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії (завідувач кафедри Коновалова Олена Юріївна, доктор фармацевтичних наук, професор).

Комісія відзначила дуже високий науковий рівень і різноплановість робіт, їх безперечну актуальність, чудовий рівень володіння матеріалом та яскраві відповіді магістрантів. Всі три роботи отримали найвищі бали – 200. Всіх випускників, що виконали магістерські роботи та з успіхом їх захистили, комісія рекомендувала на подальшу наукову роботу.

Вітаємо студентів-фармацевтів з успішним складанням іспитів і бажаємо нових успіхів на професійній ниві!

09.05.2022
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери