Стартували тренінги Центру кар’єри КМУ

Восени 2021 року розпочав роботу Центр кар’єри Київського медичного університету, який сприятиме працевлаштуванню студентів та інтернів.

Тож, запрошуємо вас долучитися до роботи Центру кар’єри, якщо ви хочете стати кращим із претендентів на вакансію і отримати гідну свого рівня роботу та гарні умови на ринку праці.

Перший онлайн-тренінг новоствореного центру на тему: «Як знайти роботу мрії: вдале працевлаштування» відбувся 16 листопада.

Спікером тренінгу виступила Познанська Катерина Володимирівна, кандидат історичних наук, магістр соціології, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ.

Під час тренінгу учасники дізналися:
• як правильно скласти резюме та вести себе під час співбесіди
• попрактикувалися у мистецтві вдалої співбесіди
• як писати в резюме, якщо не маєш досвіду роботи
• обговорили власне резюме у груповому форматі та отримали практичні поради
• почули про можливості кар’єрного центру
• отримали відповіді на всі питання стосовно працевлаштування

Дякуємо Катерині Володимирівні та Центру кар’єри Університету за організацію тренінгу!

Наступний майстер-клас на тему: «Основи складання резюме» відбудеться вже 23 листопада о 17:00. Детальніша інформація за посиланням.

[slideshow_deploy id=’21389’]

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024