Спортивні новини

Студенти Київського Медичного Університету активно беруть участь у спортивних змаганнях, які проходять у місті Києві.

Наприкінці лютого студенти КМУ взяли участь у відкритому турнірі  НМУ ім. О.О.Богомольця з шахів. Наші студенти Богатиренко Дмитро та  Крижановська Дар’я вибороли 5 місце серед 8 команд.

24 березня 2024 року відбувся відкритий чемпіонат НМУ ім. О.О. Богомольця з баскетболу. Збірна команда Київського Медичного Університету взяла участь у турнірі та посіла третє місце.

22 березня 2024 року відбувся відкритий турнір НМУ ім. О.О. Богомольця  з настільного тенісу. Збірна команда ПВНЗ “Київський медичний університет” взяла участь у турнірі та посіла п’яте місце.

24 березня 2024 року проводився чемпіонат міста Києва з плавання. Наш викладач Білозьоров Володимир Олександрович посів 1 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Щиро вітаємо Володимира Олександровича з перемогою і бажаємо подальших спортивних успіхів!

01.04.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024