ПОДІЇ | Всі Події

Співбесіди абітурієнтів на отримання грантів

Шановні вступники!

Доводимо до вашого відома, що співбесіда для визначення кандидатів на отримання університетського гранту відбудеться 26 серпня 2021 року (час уточнюється) за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр симуляційного навчання і оцінювання).

На співбесіді учасники демонструватимуть теоретичні і практичні навики надання першої медичної допомоги.

Нагадуємо, що ви можете подати свою заявку на участь у грантовій програмі ви можете до 20 серпня 2021 року за посиланням.

Оголошення переможців, які отримають грант відбудеться на посвяті у студенти 30 серпня 2021 року за адресою: вул. К. Заслонова, 18, ДК «Дарниця».

Ми маємо для абітурієнтів приємну новину – Фармкомпанія «Дарниця» виділяє один грант на безкоштовне навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» для абітурієнтів 2021 року вступу! Поспішай подати мотиваційний лист, співбесіда з представниками компанії теж відбудеться 26 серпня 2021 року.

Мотиваційні листи надсилайте на пошту admission@kmu.edu.ua, або привозьте до приймальної комісії: вул. Бориспільська, 2, або реєструйся тут.

Не пропустіть унікальний шанс отримати безкоштовний рік навчання у кращому приватному закладі вищої освіти України – Київському медичному університеті!

16.08.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери