ПОДІЇ | Всі Події

Спільні проекти з Польщею

КМУ УАНМ постійно вдосконалює свою систему викладання через спільні проекти такі, як ,наприклад, з Американським урядом та Всесвітнім банком. Також в рамках міжнародного співробітництва пройшла зустріч президента КМУ УАНМ Поканевича Олександра Валерійовича та заступником міністра інфраструктури і розвитку Марчином Кубяком та директорами департаментів міністерства інфраструктури і розвитку, яка відбулася 16 липня в Польщі, в м. Варшава, де було запропоновано ряд нових проектів між вищими навчальними закладами в ЄС та Україні. (http://www.mir.gov.pl/)

(на фото президент КМУ УАНМ Поканевич О.В., Стадник В.Я. – декан медичного факультету КМУ УАМН, Міхал Еккерт — Голова шпиталю в м.Кнурів та проректор відділу мед.наук ВШТ в м.Катовіце(зліва), заступник міністра інфраструктури і розвитку Польщі — Кубяк М.та директори департаментів мністерства інфраструктури і розвитку Польщі (справа)) 

30.07.2014
ПОДІЇ | Всі Події
15
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери