Семінар «Шляхи та можливості працевлаштування»

2 липня 2016 року в приміщенні Національної наукової медичної бібліотеки України відбувся захід, який присвячений майбутнім лікарям-інтернам та проблемам з працевлаштуванням. На семінар «Шляхи та можливості працевлаштування» були запрошені випускники зі всіх медичних ВУЗів України.

Організаторами даного заходу, Студентською Радою м. Києва та Київським медичним університетом, разом зі своїми партнерами було презентовано дійсно найкращі приватні клініки міста Києва та їх можливості, а висококваліфікованими лікарями було проведено цікаві екскурсії по сучасним  діагностичним відділенням клінік.

Ми щиро вдячні головному лікарю Медичної мережі «Добробут» – Полясному В’ячеславу Олексійович, заступнику головного лікаря клініки «Борис» – Мороз Ангеліні В’ячеславівні, відповідальній за інтернатуру Медичного Центру «Доктор Сем» – Гуркіній Наталії В’ячеславівні та президенту Київського медичного університету – Поканевичу Олександру Валерійовичу за надану можливість побувати в сучасних кабінетах, ознайомитись з новітнім обладнанням, поспілкуватись з досвідченими лікарями, дізнатись про електронну реєстрацію пацієнтів, як працюють з програмним забезпеченням, та за дружню атмосферу.

І на завершення, для кращих лікарів-інтернів були оголошені унікальні умови проходження інтернатури та працевлаштування в цих клініках.

05.07.2016
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021