Зміцнюємо співпрацю з Всесвітньою організацією охорони здоров’я

Київський Медичний Університет давно співпрацює з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, а зараз розширює свою співпрацю саме з Бюро ВООЗ у Польщі. Діяльність спрямована на пошуки шляхів оптимального розв’язання проблем, з якими стикаються українці, що перебувають у вимушеній еміграції, а також роботу над пріоритетними завданнями медичної спільноти, такими як фізична реабілітація та психічне здоров’я.

Президент Київського Медичного Університету Поканевич Олександр Валерійович та директор KMU POLISH CAMPUS Потій Олександр Олександрович зустрілися 23 жовтня 2023 року у Варшаві з керівництвом та членами Всесвітньої організації охорони здоров’я, а саме з Ніно Бердзулі – директором Бюро ВООЗ у Польщі та обговорили плани подальшої плідної співпраці.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024