Розширюємо спектр баз стажування для наших інтернів!

Київський медичний університет продовжує розширювати коло баз стажування інтернів! Нещодавно партнером КМУ став Діагностичний центр здоров’я та технологій довголіття Age Free, розташований на столичних Позняках. Тепер високоякісну практику в престижній медичній установі інноваційного типу зможуть проходити інтерни спеціальностей «Внутрішні хвороби» та «Загальна практика-сімейна медицина».

Під час екскурсії під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан Світлани Іванівни та завуча кафедри внутрішніх та професійних хвороб Лаврінчук Ірини Олександрівни інтерни Київського медичного університету познайомились з розвиненою інфраструктурою центру та вражаючими можливостями персонального росту, які тут відкриваються. Слід відзначити, що керівником інтернів КМУ на базі клініки Age Free став один з провідних науковців України — засновник нової науково-практичної дисципліни «санологія», доктор медичних наук, професор Апанасенко Геннадій Леонідович. Вітаємо весь колектив Age Free з початком плідного співробітництва!

А ми нагадуємо, що детальну інформацію про кращу інтернатуру в Україні ви можете дізнатися тут.

21.10.2019