Розпочинається вступна кампанія до інтернатури

Київський медичний університет і в умовах карантину рухається вперед. Ми створили усі умови для захисту всіх відвідувачів від інфікування коронавірусом. На вході термометрія, дезінфекція рук, забезпечення засобами індивідуального захисту, вологе прибирання та провітрювання приміщень, протирання поверхонь. Для уникнення скупчень і дотримання соціально безпечних дистанцій – просторі аудиторії.

Київський медичний університет дбає про вас. Останні 6 років у нас діє система попередньої електронної реєстрації для вступників в інтернатуру. Це наша можливість донести до вас останні новини у сфері післядипломного навчання, умов зарахування до інтернатури, ознайомлення з новими клінічними базами стажування, запису на екскурсії до клінічних баз, створення нових спеціальностей та ін.

Робота з вами, дорогі студенти вищих медичних закладів вищої освіти, протягом року дала результат. І хоча кількість місць у нас обмежена, ми чекаємо на вас для подачі документів на вступ до інтернатури і допоможемо вам  обрати клінічні заклади для стажування.

Випускники медичних університетів з усіх куточків України довіряють нам. Кращі повинні навчатися у кращих!

Переглянути відгуки наших інтернів ви можете за посиланням.

Нагадуємо, що вступна кампанія до інтернатури розпочинається 1 липня і триватиме до 31 липня. Приймальна комісія (відділ інтернатури) працює за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, e-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (099) 153-71-34

Детальнішу інформацію дивіться на сайті інтернатури.

26.06.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021