Розпочинається вступна кампанія до інтернатури

Київський медичний університет і в умовах карантину рухається вперед. Ми створили усі умови для захисту всіх відвідувачів від інфікування коронавірусом. На вході термометрія, дезінфекція рук, забезпечення засобами індивідуального захисту, вологе прибирання та провітрювання приміщень, протирання поверхонь. Для уникнення скупчень і дотримання соціально безпечних дистанцій – просторі аудиторії.

Київський медичний університет дбає про вас. Останні 6 років у нас діє система попередньої електронної реєстрації для вступників в інтернатуру. Це наша можливість донести до вас останні новини у сфері післядипломного навчання, умов зарахування до інтернатури, ознайомлення з новими клінічними базами стажування, запису на екскурсії до клінічних баз, створення нових спеціальностей та ін.

Робота з вами, дорогі студенти вищих медичних закладів вищої освіти, протягом року дала результат. І хоча кількість місць у нас обмежена, ми чекаємо на вас для подачі документів на вступ до інтернатури і допоможемо вам  обрати клінічні заклади для стажування.

Випускники медичних університетів з усіх куточків України довіряють нам. Кращі повинні навчатися у кращих!

Переглянути відгуки наших інтернів ви можете за посиланням.

Нагадуємо, що вступна кампанія до інтернатури розпочинається 1 липня і триватиме до 31 липня. Приймальна комісія (відділ інтернатури) працює за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, e-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (099) 153-71-34

Детальнішу інформацію дивіться на сайті інтернатури.

[slideshow_deploy id=’11398’]

26.06.2020
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024