ПОДІЇ | Всі Події

Розпочалася виробнича практика у студентів 6 курсу фармацевтичного факультету

З 11 вересня 2023 року у студентів 6 курсу фармацевтичного факультету заочної форми навчання розпочалася виробнича практика, яка триватиме до кінця року і складатиметься з п’яти навчальних дисциплін: клінічної фармації та фармацевтичної опіки, фармацевтичної хімії, технології ліків, фармацевтичного менеджменту та маркетингу та організації та економіки у фармації.

Під час практики студенти-практиканти: удосконалять знання і вміння виготовлення лікарських засобів в умовах аптек і фармацевтичних підприємств; отримають навики управлінської діяльності в системі фармацевтичної галузі та маркетингових дослідженнях фармацевтичного ринку; практично засвоять питання організації діяльності аптечних закладів, контролю якості фармацевтичної продукції, процесів товароруху, документообігу та основ економічного аналізу; поглиблять теоретичні знання в галузі сучасного контролю якості лікарських засобів та засвоять алгоритм здійснення фармацевтичної опіки під час відпуску лікарських засобів за призначенням лікаря (за рецептом) або безрецептурних ліків з аптеки, проведуть консультаційну і інформаційну роботу в аптечному закладі.

Виробничу практику студенти проходитимуть на базі аптечної мережі «Анела», давнього друга та партнера Київського Медичного Університету.

Бажаємо студентам успішного проходження виробничої практики!

13.09.2023
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери