В ПВНЗ «Київський медичний університет» 11 червня 2019 року розпочалися акредитаційні експертизи. Експертизи відбуватимуться на виконання Наказу міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 742-Л 11 «Про проведення акредитаційних експертиз у Приватному вищому навчальному закладі «Київський медичний університет», яку буде проведено відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09.08.2001 року №978 «Про затвердження положення «Про акредитацію вищих професійних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

Розпочала роботу акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Стоматологія», яку очолює: Шешукова О.В., завідувач кафедри дитячої стоматології Української медичної академії (м. Полтава), д. мед.н., проф.; члени комісії: Ніконов В.В., декан стоматологічного факультету Харківського національного медичного університету, к. мед.н. доц.; Синиця В.В., доцент кафедри терстоматології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, к. мед. н.

Комісія присутня на проведенні комплексної контрольної роботи у студентів 6-го курсу факультету по роботі із іноземними студентами спеціальності «Стоматологія».

Київський медичний університет радо вітає в своїх стінах шановних колег та бажає плідної праці!

ТРА
День відкритих дверей ОНЛАЙН
29 травня о 16:00
18 Травня 2020