В ПВНЗ «Київський медичний університет» 11 червня 2019 року розпочалися акредитаційні експертизи. Експертизи відбуватимуться на виконання Наказу міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 742-Л 11 «Про проведення акредитаційних експертиз у Приватному вищому навчальному закладі «Київський медичний університет», яку буде проведено відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09.08.2001 року №978 «Про затвердження положення «Про акредитацію вищих професійних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

Розпочала роботу акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Стоматологія», яку очолює: Шешукова О.В., завідувач кафедри дитячої стоматології Української медичної академії (м. Полтава), д. мед.н., проф.; члени комісії: Ніконов В.В., декан стоматологічного факультету Харківського національного медичного університету, к. мед.н. доц.; Синиця В.В., доцент кафедри терстоматології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, к. мед. н.

Комісія присутня на проведенні комплексної контрольної роботи у студентів 6-го курсу факультету по роботі із іноземними студентами спеціальності «Стоматологія».

Київський медичний університет радо вітає в своїх стінах шановних колег та бажає плідної праці!

ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021