ПОДІЇ | Всі Події

Робоча зустріч, присвячена питанням навчання в клінічній ординатурі

Відділом післядипломної освіти ПВНЗ «Київський медичний університет»10 жовтня було проведено семінар для клінічних ординаторів і їх керівників.

Усього в семінарі взяли участь 28 осіб, з них: ректор, доктор медичних наук, професор Івнєв Б. Б., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Доан С. І., відповідальна за роботу клінічної ординатури кандидат педагогічних наук, доцент Гороховська Т. В., старший інспектор відділу інтернатури, кандидат історичних наук Челноков М. В., а також 15 клінічних ординаторів і 9 їх керівників.

До клінічних ординаторів звернувся ректор Університету професор Б. Б. Івнєв. У ході бесіди Борис Борисович поцікавився тим, як проходить їх навчання, чи задоволені вони якістю освітніх послуг, що надаються керівниками – науково-педагогічними працівниками університету, чи достатньо часу приділяється набуттю практичних навичок під час роботи з пацієнтами. На завершення бесіди ректор запропонував клінічним ординаторам звертатися з запитаннями та пропозиціями на Ректор on-line. У відповідь клінічні ординатори відмітили чудові умови щодо їх професійного росту в Університеті.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Доан С. І. зазначила, що клінічна ординатура є вищою формою підвищення кваліфікації лікарів-спеціалістів і головним завданням клінічної ординатури є поглиблення професійних знань, підвищення рівнів умінь і навичок лікаря-спеціаліста за його лікарським фахом з метою підготовки висококваліфікованого лікаря для самостійної роботи в закладах охорони здоров’я. Особливу увагу присутніх проректор звернула на обов’язкове перебування клінічних ординаторів, які здебільшого є іноземними громадянами, в Україні, а у випадку їх виїзду за межі нашої держави – на необхідність оформлення своєї відсутності в установленому порядку.

Відповідальна за роботу клінічної ординатури Гороховська Т. В. під час семінару торкнулася низки питань, пов’язаних з організацією та проведенням підготовки клінічних ординаторів у ПВНЗ «Київський медичний університет» і вимогами чинних наказів МОН і МОЗ України щодо оформлення документів, що є підставою для присвоєння лікареві-клінічному ординатору відповідної кваліфікаційної категорії.

Запрошуємо на навчання до інтернатури, клінічної ординатури, аспірантури та докторантури Київського медичного університету!

26.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
06
ГРУ
Курси "Іридодіагностика"
Тривалість: 06.12.2021 - 17.12.2021
16 Вересня 2020
08
ГРУ
Лекція спортивного психолога Марини Мосьпан
Захід відбудеться 8 грудня о 18:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
30 Листопада 2021
13
ГРУ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 13.12.2021 - 30.12.2021
07 Вересня 2021
18
ГРУ
Стартує фахова школа «Age Management - майбутнє медицини»
Початок школи вже 17 грудня о 10:00.
03 Грудня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери