ПОДІЇ | Всі Події

Робоча зустріч, присвячена питанням навчання в клінічній ординатурі

Відділом післядипломної освіти ПВНЗ «Київський медичний університет»10 жовтня було проведено семінар для клінічних ординаторів і їх керівників.

Усього в семінарі взяли участь 28 осіб, з них: ректор, доктор медичних наук, професор Івнєв Б. Б., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Доан С. І., відповідальна за роботу клінічної ординатури кандидат педагогічних наук, доцент Гороховська Т. В., старший інспектор відділу інтернатури, кандидат історичних наук Челноков М. В., а також 15 клінічних ординаторів і 9 їх керівників.

До клінічних ординаторів звернувся ректор Університету професор Б. Б. Івнєв. У ході бесіди Борис Борисович поцікавився тим, як проходить їх навчання, чи задоволені вони якістю освітніх послуг, що надаються керівниками – науково-педагогічними працівниками університету, чи достатньо часу приділяється набуттю практичних навичок під час роботи з пацієнтами. На завершення бесіди ректор запропонував клінічним ординаторам звертатися з запитаннями та пропозиціями на Ректор on-line. У відповідь клінічні ординатори відмітили чудові умови щодо їх професійного росту в Університеті.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Доан С. І. зазначила, що клінічна ординатура є вищою формою підвищення кваліфікації лікарів-спеціалістів і головним завданням клінічної ординатури є поглиблення професійних знань, підвищення рівнів умінь і навичок лікаря-спеціаліста за його лікарським фахом з метою підготовки висококваліфікованого лікаря для самостійної роботи в закладах охорони здоров’я. Особливу увагу присутніх проректор звернула на обов’язкове перебування клінічних ординаторів, які здебільшого є іноземними громадянами, в Україні, а у випадку їх виїзду за межі нашої держави – на необхідність оформлення своєї відсутності в установленому порядку.

Відповідальна за роботу клінічної ординатури Гороховська Т. В. під час семінару торкнулася низки питань, пов’язаних з організацією та проведенням підготовки клінічних ординаторів у ПВНЗ «Київський медичний університет» і вимогами чинних наказів МОН і МОЗ України щодо оформлення документів, що є підставою для присвоєння лікареві-клінічному ординатору відповідної кваліфікаційної категорії.

Запрошуємо на навчання до інтернатури, клінічної ординатури, аспірантури та докторантури Київського медичного університету!

26.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери