Робоча зустріч, присвячена питанням навчання в клінічній ординатурі

Відділом післядипломної освіти ПВНЗ «Київський медичний університет»10 жовтня було проведено семінар для клінічних ординаторів і їх керівників.

Усього в семінарі взяли участь 28 осіб, з них: ректор, доктор медичних наук, професор Івнєв Б. Б., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Доан С. І., відповідальна за роботу клінічної ординатури кандидат педагогічних наук, доцент Гороховська Т. В., старший інспектор відділу інтернатури, кандидат історичних наук Челноков М. В., а також 15 клінічних ординаторів і 9 їх керівників.

До клінічних ординаторів звернувся ректор Університету професор Б. Б. Івнєв. У ході бесіди Борис Борисович поцікавився тим, як проходить їх навчання, чи задоволені вони якістю освітніх послуг, що надаються керівниками – науково-педагогічними працівниками університету, чи достатньо часу приділяється набуттю практичних навичок під час роботи з пацієнтами. На завершення бесіди ректор запропонував клінічним ординаторам звертатися з запитаннями та пропозиціями на Ректор on-line. У відповідь клінічні ординатори відмітили чудові умови щодо їх професійного росту в Університеті.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Доан С. І. зазначила, що клінічна ординатура є вищою формою підвищення кваліфікації лікарів-спеціалістів і головним завданням клінічної ординатури є поглиблення професійних знань, підвищення рівнів умінь і навичок лікаря-спеціаліста за його лікарським фахом з метою підготовки висококваліфікованого лікаря для самостійної роботи в закладах охорони здоров’я. Особливу увагу присутніх проректор звернула на обов’язкове перебування клінічних ординаторів, які здебільшого є іноземними громадянами, в Україні, а у випадку їх виїзду за межі нашої держави – на необхідність оформлення своєї відсутності в установленому порядку.

Відповідальна за роботу клінічної ординатури Гороховська Т. В. під час семінару торкнулася низки питань, пов’язаних з організацією та проведенням підготовки клінічних ординаторів у ПВНЗ «Київський медичний університет» і вимогами чинних наказів МОН і МОЗ України щодо оформлення документів, що є підставою для присвоєння лікареві-клінічному ординатору відповідної кваліфікаційної категорії.

Запрошуємо на навчання до інтернатури, клінічної ординатури, аспірантури та докторантури Київського медичного університету!

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024