Рекордна кількість бажаючих стати студентами КМУ!

Шановні абітурієнти!

Приймальна кампанія майже добігає свого кінця, кінцеві підсумки ще не підбиті, але із приємністю ми хочемо повідомити, що, незважаючи на складну демографічну ситуацію – в цьому році в Україні за даними Держкомстата найнижча кількість абітурієнтів за роки існування незалежної України, але Київський медичний університет отримав максимальну кількість заяв на вступ за 24 роки існування! Це  свідчить про наш поступ та розвиток, адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб стати одним з кращих вузів! Чекаємо на вас у нашому Університеті!

27.07.2016
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024