Пройшов стоматологічний конкурс Dental Derby

22 березня 2024 року вже вдруге відбувся грандіозний стоматологічний двобій Dental Derby між командою Київського Медичного Університету «СтомаКраш» та командою «Степлер» Київського міського медичного фахового коледжу (КММФК). Конкурс був організований деканом стоматологічного факультету Тимченко Іриною Миколаївною на базі СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» Київського Медичного Університету. Наш оновлений СтоматЦентр забезпечений сучасним стоматологічним обладнанням, що дозволяє студентам стоматологічного факультету опановувати практичні навички з максимальною точністю та ефективністю, що сприяє не тільки підвищенню якості навчання, але і підготовці студентів до реальних клінічних ситуацій.

До складу конкурсу журі увійшли: Германчук С.М., професор кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії КМУ; В’юн Г.І., доцент кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії КМУ; Коваленко Н.В., заступник директора КММФК з практичного навчання; Михаленко Т.В. викладач бюгельного протезування КММФК, тренер команди «Степлер»; Федорова О.В., тренер команди «Стомакраш», асистент кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії.

На конкурсі Dental Derby панувала особлива атмосфера взаєморозуміння, підтримки та захоплення, яка зробила цей захід незабутнім для кожного учасника. Учасники конкурсу, вболівальники команд та журі створили дружню атмосферу, де кожен відчував себе частиною великої стоматологічної спільноти. У цьому році перемогу здобули гості – команда «Степлер» випускники зуботехнічного відділення КММФК.

Конкурс Dental Derby є важливою складовою профорієнтаційної роботи університету з випускниками зуботехнічного відділення КММФК, цей захід створює унікальну можливість для випускників продемонструвати свої професійні здібності та таланти, а також ознайомитись з можливостями навчання у Київському Медичному Університеті.

Вітаємо переможців і чекаємо їх восени в аудиторіях нашої Alma Mater.

Фото з конкурсу дивіться за посиланням. Увага! Доступ до фото лише з корпоративного акаунту.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024