ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов день відкритих дверей

Київський медичний університет продовжує підготовку до Вступної кампанії 2022, яка стартує вже з наступного місяця. 25 червня 2022 року у КМУ пройшов День відкритих дверей у змішаному форматі.

Абітурієнти завітали до Київського медичного університету, щоб прослухати презентаційну частину Дня відкритих дверей, а хто не зміг бути присутнім особисто – могли підключитися онлайн. Перед присутніми на заході абітурієнтами та їх батьками виступили ректор Університету Івнєв Борис Борисович, декан медичного факультету, відповідальний секретар приймальної комісії Симонець Євгеній Миколайович та керівник директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович.

Представники Університету розповіли про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії 2022 для медичних спеціальностей, про можливості отримання університетського гранту, підготовку до складання НМТ і надали відповіді на запитання.

Наприкінці Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків провели цікаву екскурсію головним навчальним корпусом Університету, зокрема, вони відвідали один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти КМУ відпрацьовують свої практичні навики. Майбутні студенти на власні очі побачили майбутні аудиторії, де будуть невдовзі навчатися.

Відео-запис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 9 липня 2022 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 302.

Реєстрація за День відкритих дверей за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

25.06.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери