Пройшов День відкритих дверей з направленням за спеціальністю «Медицина»

14 квітня 2023 року в КМУ відбувся День відкритих дверей, який зібрав багато зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про медичний факультет КМУ. Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту.

Оскільки цей день відкритих дверей був орієнтований на абітурієнтів, які планують вступати на медичний факультет, перед ними з яскравою презентацією виступила Наталія Костянтинівна П’ятниця-Горпинченко, декан медичного факультету, яка розповіла про навчання на медичному факультеті, клінічні кафедри, наукову роботу та Польський кампус, де КМУ пропонує студентам безпечні і комфортні умови навчання.

Потім, Андрій Леонідович Паламарчук, завідувач кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики зробив презентацію своєї кафедри.

До Дня відкритих дверей приєдналися студенти медичного факультету, які поділилися з присутніми позитивними враженнями про навчання на факультеті та проходження практики у країнах ЄС.

Після закінчення Дня відкритих дверей, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 12 травня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 302.

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua