ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов День відкритих дверей з направленням за спеціальністю «Медицина»

14 квітня 2023 року в КМУ відбувся День відкритих дверей, який зібрав багато зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про медичний факультет КМУ. Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту.

Оскільки цей день відкритих дверей був орієнтований на абітурієнтів, які планують вступати на медичний факультет, перед ними з яскравою презентацією виступила Наталія Костянтинівна П’ятниця-Горпинченко, декан медичного факультету, яка розповіла про навчання на медичному факультеті, клінічні кафедри, наукову роботу та Польський кампус, де КМУ пропонує студентам безпечні і комфортні умови навчання.

Потім, Андрій Леонідович Паламарчук, завідувач кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики зробив презентацію своєї кафедри.

До Дня відкритих дверей приєдналися студенти медичного факультету, які поділилися з присутніми позитивними враженнями про навчання на факультеті та проходження практики у країнах ЄС.

Після закінчення Дня відкритих дверей, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 12 травня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 302.

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

19.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери