Пройшов День відкритих дверей

12 квітня року 2024 року в КМУ відбувся День відкритих дверей, який, як завжди, зібрав багато зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про фармацевтичний факультет КМУ. Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Мартинчук Олександр Олегович показав презентацію Університету, розповів про особливості вступної кампанії 2024, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту.

Оскільки цей день відкритих дверей був орієнтований на абітурієнтів, які планують вступати на фармацевтичний факультет, перед ними з презентацією виступила Анзіна Катерина Миколаївна, в.о. декана фармацевтичного факультету, яка розповіла про навчання на фармацевтичному факультеті, кафедри, наукову роботу та Польський кампус, де КМУ пропонує студентам безпечні і комфортні умови навчання.

Потім, Гудзенко Андрій Вікторович, завідувач кафедри хімії розповів про свою кафедру та навчання на фармацевтичному факультеті.

До Дня відкритих дверей приєдналися студенти фармацевтичного факультету Марина Івченко та Віталій Кубатін, які поділилися з присутніми позитивними враженнями про навчання на факультеті.

Під час екскурсії гості Дня відкритих дверей мали можливість одними з перших оглянути медичні експонати майбутнього Музею історії медицини Інституту досліджень історії медицини при КМУ. Директор Музею історії медицини Інституту досліджень історії, Сорока Іван Миколайович розповів присутнім про унікальні експонати майбутнього музею.

Після перегляду експонатів музею, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 3 травня 2024 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, “Discovery Hall”, (лекторій №302).

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua