Пройшов День відкритих дверей

Черговий День відкритих дверей Київського Медичного Університету пройшов 1 березня 2024 року. Ми були дуже щасливі бачити повний зал зацікавлених абітурієнтів, які у майбутньому бачать себе нашими студентами.

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про медичний факультет КМУ. Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2024, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту.

Оскільки цей день відкритих дверей був орієнтований на абітурієнтів, які планують вступати на медичний факультет, перед ними з яскравою презентацією виступила Таміла Равільївна Полесова, декан медичного факультету, яка розповіла про навчання на медичному факультеті, клінічні кафедри, наукову роботу та KMU POLISH CAMPUS, де КМУ пропонує студентам безпечні і комфортні умови навчання.

До Дня відкритих дверей приєдналися студенти медичного факультету Яна Скороходова та Владислав Кравченко, які поділилися з присутніми позитивними враженнями про навчання на факультеті та у KMU POLISH CAMPUS.

Під час екскурсії гості Дня відкритих дверей мали можливість одними з перших оглянути медичні експонати майбутнього Музею історії медицини Інституту досліджень історії медицини при КМУ. Директор Музею історії медицини Інституту досліджень історії, Сорока Іван Миколайович розповів присутнім про унікальні експонати майбутнього музею.

Після перегляду експонатів музею, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 15 березня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, “Discovery Hall”, (лекторій №302).

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Інформація про підготовчі курси за посиланням.
Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024