ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов День відкритих дверей

3 березня 2023 року в КМУ відбувся черговий День відкритих дверей. Захід проходив у Offline-форматі і зібрав зацікавлених майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Перед присутніми виступили: ректор Університету Івнєв Борис Борисович, відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна та директор директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович.

Адміністрація Університету розповіла про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії 2023, про можливості отримання університетського гранту, і надали відповіді на запитання. Особливо абітурієнтів зацікавила унікальна можливість навчання у Польському кампусі Київського Медичного Університету.

Після закінчення Дня відкритих дверей учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 24 березня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 302.

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.
Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

04.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери