Пройшла барбекю-вечірка для студентів-іноземців

Карантин – це не привід сумувати, якщо докласти трохи зусиль та фантазії можна досить гарно проводити час, звичайно, дотримуючись всіх санітарно-гігієнічних обмежень. Ці вихідні наші студенти-іноземці активно провели на свіжому повітрі.

Усе посприяло крутій барбекю вечірці в гуртожитку – сонячна тепла погода, весела музика, спортивні ігри на свіжому повітрі, страви приготовані за рецептом наших студентів та офлайн-зустріч зі своїми одногрупниками, що є дуже цінним у наші дні.

Дякуємо усім, хто прийшов на зустріч! Нам важливо, щоб студенти активно проводили свій час та брали участь у заходах які організовує університет, адже ми стараємось для вас!

За детальною інформацією щодо подій звертайтеся до нашого event-координатора: Олега Мельника, тел.:+38 (093) 115-80-82. Ознайомитись з дайджестами майбутніх подій ви можете на нашому сайті, у соціальних мережах та розсилках новин на електронні адреси, які ми проводимо щоп’ятниці.

12.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА