Профорієнтаційна робота кафедри дитячої терапевтичної стоматології

Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри дитячої терапевтичної стоматології (завідувач – д.мед.н., професор Інесса Ігорівна Якубова) є здійснення викладачами та студентами профорієнтаційної діяльності серед учнівської молоді у місті Бровари Київської області.

Протягом 6 місяців систематичним стало проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи, бесід із шкільною молоддю щодо вибору їх майбутньої професії та участь у поширенні рекламно-інформаційної літератури (буклетів, оголошень) серед потенційних абітурієнтів КМУ. Значний вплив на вибір навчального закладу у старшокласників має приклад знайомих, які тут навчались. Молоді властиво шукати приклад у оточенні. Враховуючи даний чинник, до спілкування з учнями про професії факультету, в першу чергу, залучалися активісти студентського самоврядування та успішні студенти усіх курсів факультету. Асистентка кафедри Вікторія Садова та студенти стоматологічного факультету: Поліна Михайлюк, Любомир Швиденко, Єлизавета Щербакова були активними учасниками зустрічей-консультацій із учнями та вчителями Броварських ліцеїв №2, №4, №5, №6, №7, №9, щодо умов вступу до Київського Медичного Університету та етапів проведення вступної кампанії; діяльності стоматологічного факультету та менеджменту та особливостей підготовки фахівців у галузі стоматології; перспектив наукового та професійного становлення вступників.

Упродовж таких зустрічей учні спілкувалися зі студентами, дізнавалися про студентське життя та можливості реалізації наукового і творчого потенціалу. Також учнівська молодь мала змогу проконсультуватися з викладачем кафедри стоматологічного факультету Вікторією Садовою щодо вибору майбутньої професії та особливостей вступу на навчання до КМУ.

Такі заходи дають можливість учнівській молоді безпосередньо познайомитися із особливостями студентського життя на стоматологічному факультеті та напрямками майбутньої професійної діяльності.