ПОДІЇ | Всі Події

Продовжуємо знайомство з нашими викладачами

Плануєте вступати до Київського медичного університету, тоді вам варто познайомитися з нашими викладачами добре відомими в Україні та за її межами.

Раді вас познайомити з Копчак Оксаною Вікторівною, завідувачем кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології стоматологічного факультету, доктором медичних наук, професором.

 Оксана Вікторівна з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, навчалася в інтернатурі, клінічній ординатурі, аспірантурі на кафедрі терапевтичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, яку достроково закінчила, захистивши кандидатську дисертацію на тему «Патогенетичне обґрунтування диференційованих підходів до лікування гіперестезії дентину при захворюваннях пародонта».

У 2018 р. захистила докторську дисертацію на тему «Патогенетичне обґрунтування нових підходів до лікування генералізованих захворювань пародонта у пацієнтів з ендотеліальною дисфункцією при кардіоваскулярній патології».

Оксана Вікторівна член координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України», член правління Київського осередку ГО «Асоціація стоматологів України», член правління ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», координатор Молодіжної фракції ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», асоціативний член EFP, член координаційної ради АСУ, член редакційної колегії європейського фахового видання «Stomatologia Współczesna». За досягнення в стоматології Оксана Вікторівна нагороджена «Орденом Святої Аполонії».

У минулому році Оксана Вікторівна взяла участь у програмі «Visitors Professors» – це проект обміну досвідом з медичними університетами інших країн. Команда викладачів-стоматологів КМУ на чолі з Оксаною Вікторівною провела провела у Казахському національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова (Казахстан) серію майстер-класів, лекцій та вебінарів для студентів і викладачів.

Професор Копчак автор 125 наукових робіт, із яких 3 – це навчальні посібники, 3 – методичні рекомендації, 14 – патенти.

21.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери