Продовжуємо співпрацю з медичними коледжами

24 травня 2023 року делегація Київського Медичного Університету зустрілась з керівництвом і учнями Чернігівського медичного фахового коледжу.

На початку зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії КМУ, Марина Сергіївна Єна розповіла студентам Чернігівського медичного коледжу про університет, особливості прийому 2023 року.

Про освітній процес і підготовку майбутніх медиків та стоматологів доповіла студентам декан медичного факультету Наталія Костянтинівна Пʼятниця-Горпинченко.

Студенти медичного та стоматологічного факультетів Софія Булава та Поліна Харенко розповіли учням коледжу про свої враження та переваги навчання у КМУ.

Після виступу, представники КМУ запросили всіх до Київського Медичного Університету. Раді будемо бачити випускників Чернігівського медичного фахового коледжу студентами КМУ!

29.05.2023
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023