Продовжуємо профорієнтаційну роботу зі школами міста Києва

Вибір професії є одним із найважливіших рішень молодої людини, тому сучасний заклад освіти має допомагати новому поколінню обрати вірну траєкторію свого майбутнього.

У грудні з метою професійної орієнтації учнів шкіл міста Києва, декан медичного факультету, Полесова Таміла Равільєвна та доцент кафедри громадського здоров’я та мікробіології, Кривенко Євгеній Миколайович провели зустрічі зі школярами. У цій роботі їм допомагали студенти-медики – Тарасенко Ольга, Кушнір Дар’я та Дибов Володимир, від них учні отримали цікаву і корисну інформацію про студентське життя у КМУ.

Профорієнтаційною роботою було охоплено Святошинський район міста Києва, включаючи спеціалізовану школу ім. Дмитра Луцика, загальноосвітню школу №197, а також школу 1-3 ступенів №37 Голосіївського району, а також місто Кропивницький, ліцей «Максімум».

На початку грудня викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ провели профорієнтаційну роботу в двох школах Дарницького району міста Києва. Зокрема, викладачі кафедри Ігор Миколайович Калінін та Юлія Ігорівна Сарданова разом зі студентами відвідали школи №309 та №291 (з поглибленим вивченням англійської мови) і розповіли школярам про умови, можливості та переваги навчання в нашому Університеті, запросили на Дні відкритих дверей, мотиваційні лекції, екскурсії, майстер-класи Центру кар’єри та інші заходи КМУ.

Чекаємо на випускників шкіл у Київському Медичному Університеті!