ПОДІЇ | Всі Події

Продовжуємо профорієнтаційну роботу зі школами міста Києва

Вибір професії є одним із найважливіших рішень молодої людини, тому сучасний заклад освіти має допомагати новому поколінню обрати вірну траєкторію свого майбутнього.

У грудні з метою професійної орієнтації учнів шкіл міста Києва, декан медичного факультету, Полесова Таміла Равільєвна та доцент кафедри громадського здоров’я та мікробіології, Кривенко Євгеній Миколайович провели зустрічі зі школярами. У цій роботі їм допомагали студенти-медики – Тарасенко Ольга, Кушнір Дар’я та Дибов Володимир, від них учні отримали цікаву і корисну інформацію про студентське життя у КМУ.

Профорієнтаційною роботою було охоплено Святошинський район міста Києва, включаючи спеціалізовану школу ім. Дмитра Луцика, загальноосвітню школу №197, а також школу 1-3 ступенів №37 Голосіївського району, а також місто Кропивницький, ліцей «Максімум».

На початку грудня викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ провели профорієнтаційну роботу в двох школах Дарницького району міста Києва. Зокрема, викладачі кафедри Ігор Миколайович Калінін та Юлія Ігорівна Сарданова разом зі студентами відвідали школи №309 та №291 (з поглибленим вивченням англійської мови) і розповіли школярам про умови, можливості та переваги навчання в нашому Університеті, запросили на Дні відкритих дверей, мотиваційні лекції, екскурсії, майстер-класи Центру кар’єри та інші заходи КМУ.

Чекаємо на випускників шкіл у Київському Медичному Університеті!

14.12.2023
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери