Продовжуємо грати в онлайн-гру «Що? Де? Коли?»

Усім інтелектуальний привіт!

Ну що ж, настав час спробувати свої сили у наступній інтелектуальній онлайн-грі Київського медичного університету “Що? Де? Коли?”.
У нас вже є 9 команд, які зареєструвалися, і вам варто до них долучитись, якщо ви:
– маєте широкий світогляд
– швидко та оригінально мислите
– вмієте уважно слухати та занотовувати найважливіше
– готові до декількох турів та складних питань перед тим, як здобути перемогу в грі
– маєте справжній інтерес до саморозвитку та корисного дозвілля

Ми вже провели декілька чудових ігр і відпрацювали всі етапи гри – отже готуємо нові питання, щоб дивувати вас та змушувати працювати кожну клітинку вашого мозку!

Також запрошуємо до участі наших абітурієнтів! Формуйте команди та долучайтеся до гри.
Гадаємо, що ви вже готові проявити командний дух, високу ерудицію та позмагатися з іншими крутими командами!

КОЛИ? – 29 квітня о 18:00!
ДЕ? – Онлайн!
Потрібно лише мати телефон/комп’ютер/планшет
Збирай ігрову команду із шести осіб та хутчіш реєструйся!
Посилання на реєстраційну форму.
До зустрічі!

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024