Прийом документів закінчується 15 вересня!

Шановні абітурієнти!

Нагадуємо! 15 вересня о 18:00 закінчується прийом оригіналів документів! Хочеш бути студентом Київського медичного університету, встигни подати оригінали документів та заключити договір на навчання. Для виконання вимог для зарахування потрібно, особисто подати до Приймальної комісії:
– оригінал документа про повну загальну середню освіту або диплом молодшого спеціаліста з додатком до нього;
– оригінал сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання;
– копію посвідчення про приписку або військового квитка (для військовозобов’язаних);
– паспорт або ID паспорт+витяг (оригінал та копія);
– довідку про призначення ідентифікаційного податкового номеру (оригінал та копія);
– шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Для укладання контракту на навчання вам потрібно при собі мати:
– оригінал паспорту або ID-паспорту;
– оригінал довідки про призначення ідентифікаційного податкового номеру.

Якщо на момент укладання контракту абітурієнту не виповнилось 18 років, то контракт укладається на одного із батьків, який повинен мати з собою:
– оригінал паспорту або ID-паспорту;
– оригінал довідки про призначення ідентифікаційного податкового номеру.

Чекаємо на вас в приймальній комісії Київського медичного університету за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Графік роботи приймальної комісії:
Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00
Субота з 9:00 до 15:00