Правила перетину кордону для студентів-іноземців

Згідно постанови Уряду України №641 від 22 липня зі змінами «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» дозволяється перетин кордону іноземцям, які навчаються в Україні або прибули з відповідним запрошенням на навчання від закладу вищої освіти.

Спеціальні правила перетину кордону та перебування в Україні дивіться нижче.

У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 при плануванні прибуття в Україну, перш за все, ознайомтесь із спеціальними правилами перетину кордону та перебування в Україні, що спрямовані на запобігання поширення COVID-19. Детальна інформація розміщена на сайті VisitUkraine.

Порядок перетину кордону залежить від епідеміологічної ситуації в Україні та від того, чи прибуваєте ви з країни, що віднесена Міністерством охорони здоров’я України до країн із значним поширенням COVID-19 («червоної зони»). Перелік країн із значним поширенням COVID-19 публікується на сайті VisitUkraine. Ситуація може змінюватись, тож, перед вильотом актуалізуйте стан країни, з якої ви прибуваєте.

Якщо ви прибули з країни чи є громадянином держави із значним поширенням COVID-19 («червоної зони»), ми рекомендуємо завчасно, проте не більше як 48 годин до перетину кордону України, зробити тест на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест). За наявності негативного результату тесту ви не будете проходити самоізоляцію в Україні.

Інакше вам потрібно пройти обов’язкову самоізоляцію впродовж 14 днів, для чого необхідно мати або придбати в аеропорту sim-картку з номером будь-якого українського оператора мобільного зв’язку (+38), установити через AppleStore або GooglePlay та активувати на мобільному телефоні додаток «Дій вдома». Однак ваша самоізоляція (обсервація) припиниться, якщо після перетину кордону України ви здасте ПЛР-тест на COVID-19, який покаже негативний результат. Здавати такий тест слід лише у верифікованих лабораторіях.

Якщо ж ви прибуваєте з країни із незначним поширенням COVID-19 («зеленої зони») і не є громадянином держави із значним поширенням COVID-19 зазначені вище правила щодо самоізоляції (обсервації) вас не стосуватимуться.

У будь-якому разі вам потрібно мати поліс страхування, що покриватиме витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, на 1 рік. Такий поліс можна придбати завчасно, у т.ч. через сайт VisitUkraine, або на кордоні Україні. За відсутності такого полісу страхування і якщо ви відмовляєтесь його придбати на кордоні службові особи Держприкордонслужби відмовлять вам у пропуску в Україну.

Отже, після прибуття на навчання в Університет надайте в деканат міжнародного факультету:
1) паспорт з відміткою про перетин кордону України
2) поліс страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19 в Україні
3) негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 48 год до в’їзду в Україну, або негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого в Україні (для студентів з країн «червоної зони»).

Будьте здорові!
Ми з нетерпінням чекаємо на вас в Університеті!

За наявності питань звертайтесь до деканату міжнародного факультету:
Євген Міленін: +38 (067) 444-32-12 (Viber, WhatsApp).
e-mail: invite@kmu.edu.ua
International Dean’s Office
Kyiv Medical University

28.08.2020
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024