ПОДІЇ | Всі Події

Правила перетину кордону для студентів-іноземців

Згідно постанови Уряду України №641 від 22 липня зі змінами «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» дозволяється перетин кордону іноземцям, які навчаються в Україні або прибули з відповідним запрошенням на навчання від закладу вищої освіти.

Спеціальні правила перетину кордону та перебування в Україні дивіться нижче.

У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 при плануванні прибуття в Україну, перш за все, ознайомтесь із спеціальними правилами перетину кордону та перебування в Україні, що спрямовані на запобігання поширення COVID-19. Детальна інформація розміщена на сайті VisitUkraine.

Порядок перетину кордону залежить від епідеміологічної ситуації в Україні та від того, чи прибуваєте ви з країни, що віднесена Міністерством охорони здоров’я України до країн із значним поширенням COVID-19 («червоної зони»). Перелік країн із значним поширенням COVID-19 публікується на сайті VisitUkraine. Ситуація може змінюватись, тож, перед вильотом актуалізуйте стан країни, з якої ви прибуваєте.

Якщо ви прибули з країни чи є громадянином держави із значним поширенням COVID-19 («червоної зони»), ми рекомендуємо завчасно, проте не більше як 48 годин до перетину кордону України, зробити тест на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест). За наявності негативного результату тесту ви не будете проходити самоізоляцію в Україні.

Інакше вам потрібно пройти обов’язкову самоізоляцію впродовж 14 днів, для чого необхідно мати або придбати в аеропорту sim-картку з номером будь-якого українського оператора мобільного зв’язку (+38), установити через AppleStore або GooglePlay та активувати на мобільному телефоні додаток «Дій вдома». Однак ваша самоізоляція (обсервація) припиниться, якщо після перетину кордону України ви здасте ПЛР-тест на COVID-19, який покаже негативний результат. Здавати такий тест слід лише у верифікованих лабораторіях.

Якщо ж ви прибуваєте з країни із незначним поширенням COVID-19 («зеленої зони») і не є громадянином держави із значним поширенням COVID-19 зазначені вище правила щодо самоізоляції (обсервації) вас не стосуватимуться.

У будь-якому разі вам потрібно мати поліс страхування, що покриватиме витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, на 1 рік. Такий поліс можна придбати завчасно, у т.ч. через сайт VisitUkraine, або на кордоні Україні. За відсутності такого полісу страхування і якщо ви відмовляєтесь його придбати на кордоні службові особи Держприкордонслужби відмовлять вам у пропуску в Україну.

Отже, після прибуття на навчання в Університет надайте в деканат міжнародного факультету:
1) паспорт з відміткою про перетин кордону України
2) поліс страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19 в Україні
3) негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 48 год до в’їзду в Україну, або негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого в Україні (для студентів з країн «червоної зони»).

Будьте здорові!
Ми з нетерпінням чекаємо на вас в Університеті!

За наявності питань звертайтесь до деканату міжнародного факультету:
Євген Міленін: +38 (067) 444-32-12 (Viber, WhatsApp).
e-mail: invite@kmu.edu.ua
International Dean’s Office
Kyiv Medical University

28.08.2020
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери