Практика в Польщі

Наші студенти мають можливість проходити літню практику в шпиталі м. Кнурів (Польща). Ця прекрасна клінічна база надає широкі можливості для практичного закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчального року. У шпиталі працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці, завжди готові поділитись знаннями і  підтримати студентів.

Нашим практикантам надається можливість для роботи  у відділеннях хірургічного (хірургічному, онкологічному, гінекологічному), терапевтичного і акушерського профілів. Найактивніші студенти, які цікавляться спеціалізацією хірургія, мають можливість асистувати провідним хірургам клініки в операційних блоках. Студенти, як обрали напрямом своєї майбутньої діяльності акушерсько-гінекологічний профіль, мають можливість брати участь в ургентній роботі відділень цього профілю та асистувати при пологах.

Також, у шпиталі є діагностичне відділення, де студенти відпрацюють навички в діагностиці – в ЕКГ, ЕхоКГ та УЗ-діагностиці. Будь-який студент за бажанням має додаткову можливість брати участь в роботі приймального відділення клініки з подальшим патронатом над пацієнтами у відділеннях клінік.

Мови, якими комунікують студенти під час практики зі своїми базовими клінічними керівниками та медичним персоналом шпиталю – польська, англійська.

1. Візовий супровід після формування групи студентів для проходження виробничої практики в Польщі:

1.1. Студенти-громадяни України, які мають біометричний паспорт, не потребують отримання візи для відвідування Шенгенської зони – підтвердженням їх статусу є перебування у складі групи студентів з керівником при перетині кордону з Польщею та наявність у керівника групи оригіналу запрошення від шпиталю у м. Кнурів для проходження практики.

1.2. Студенти-громадяни України, які не мають біометричного паспорту та студенти- негромадяни України супроводжуються керівником групи до Консульського Відділу Посольства Республіки Польща в Києві (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 60) за таким алгоритмом:

Крок 1. Зайти на сторінку «Система E-KONSULAT», вибрати мову сторінки
Крок 2. Вибрати країну (Україна) і місто (Київ)
Крок 3. Вибрати у меню опцію «Шенгенська Віза – Заповни формуляр»
Крок 4. Заповнити анкету на видачу Шенгенської візи 
Крок 5. Зареєструвати анкету  – для цього вибрати у меню опцію «Шенгенська Віза – Зареєструй формуляр».

2) Роздрукувати заповнену анкету на видачу Шенгенської візи з  підписом студента на бланку

3) Формування пакету документів для подачі на отримання Шенгенської візи:

  • Кольорова фотографія розміром 3,5 х 4,5 см, на білому фоні, анфас, з обличчям, що займає 70-80% фотографії
  • Закордонний паспорт для громадян України і ксерокопії його сторінок
  • Посвідка на тимчасове проживання в Україні для негромадян України і ксерокопії сторінок
  • Внутрішній паспорт своєї країни для негромадян України і ксерокопії сторінок
  • Поліс медичного страхування, дійсний на території всіх держав Шенгенської зони, на суму не менше ніж 30 000 євро і його ксерокопія
  • Кольорова копія запрошення на практику з датами практики від шпиталя у м. Кнурів, Польща
  • Виписка з українського банку про наявність відкритого рахунку без негативного балансу
  • Студентський квиток і його ксерокопія
  • Довідка з деканату, яка підтверджує навчання у вишу

4) Групу студентів для подачі документів до Консульського відділу або візового центру у означений час супроводжує куратор групи

5) Консульський збір для громадян України складає 35 євро, для негромадян – 60 євро. По заяві та при особистій присутності куратора групи, консульський збір для студентів може бути скасований

6) Паспорт з візовими відмітками кожен студент отримує особисто у призначений час.

Куратор групи контролює придбання студентами квитків на транспорт та подорож до місця практики, проживання групи впродовж практики на території шпиталю, проходження студентами виробничої практики згідно робочої навчальної програми, контроль опанованих практичних навичок наприкінці практики, заповнення щоденників та повертання групи з Польщі до України.

Поїздка до місця практики зазвичай відбувається на комфортабельному (індивідуальні мультимедійні пристрої та розетка, безкоштовні Wi-Fi, чай, кава, ковдри) автобусі міжнародного автоперевізника Ecolines прямим рейсом Київ-Катовіце. Вартість поїздки при наявності міжнародного студентського квитка ISIC на 10% нижче, ніж звичайна – приблизно 870 UAH. Тривалість подорожі – 17-20 години, в залежності від наявності черги на прикордонному пункті пропуску.

При наявності доступних за ціною авіаквитків, група вирушає авіарейсом Київ (Kyiv Sikorsky Airport) – Катовіце (Pyzovice airport). Тривалість подорожі – 1 година 35 хвилин.

З м. Катовіце до шпиталю у м. Кнурів щогодинно, за розкладом, курсують автобуси рейсу №120. Вартість поїздки по всієї Польщі при наявності міжнародного студентського квитка ISIC на 50% нижче, ніж звичайна, зокрема шлях Катовіце-Кнурів займає 1 годину 20 хвилин і коштує  – 2,40 PZL (приблизно 16 UAH).

Студентам надаються для проживання 2-й і 3-й поверхи старовинної будівлі на території шпиталю. На 1-му поверсі розташована клінічна лабораторія шпиталю. Для проживання групи з 14-ти студентів надається 4-5 кімнат. У кожній кімнаті є ліжка зі зміною постільної білизни, шафа, стіл. Кількість ліжок у кімнатах можна вільно змінювати. На 2-му поверсі розташовані 2 душові кімнати з вбиральнями, кухня з холодильником, мікрохвильовою піччю, електроплитками та повним комплектом посуду та столових приборів. Є гладильна дошка та праска. У холі з великим столом студенти можуть навчатися та проводити вільний час. На 3-му поверсі також є окрема душова з туалетом та сучасною пральною машиною.

Разом зі студентами постійно знаходиться куратор групи, який контролює відвідування студентами практики у шпиталі, оволодіння ними практичними навичками, побутові питання і питання комунікації з керівництвом клініки.

У вільний час студенти можуть відвідувати аквапарк, басейн, які розташовані неподалік шпиталю та сусідні мальовничі містечка. У вихідні дні по узгодженню з куратором,  можна поїхати на екскурсію у гірське курортне місто Закопане або у Освенцім, Глівіце, Катовіце, які територіально є поруч, або ж у такі відомі туристичні міста як Краків, Вроцлав, Варшаву, Прага тощо.

Якщо ви хочете взяти участь у практиці у Польщі, будь ласка, зареєструйтесь у  формі.

 

 

05.01.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери