Посвята в студенти-першокурсники 2016!

Шановні студенти та батьки!

Ми щиро вітаємо вас із вступом до Університету та бажаємо вам цікавих й плідних років навчання!

30 серпня 2016 року об 11 годині відбулася урочиста посвята в студенти Київського медичного університету. Першокурсників вітали Президент Університету О.В.Поканевич, Ректор проф. Івнєв Б.Б., декани факультетів та представники професорсько-викладацького складу. На посвяті вперше було презентовано гімн Університету, який був створений в рамках програми підготовки до святкування 25-річчя вузу в 2017 році, незабаром ви зможете його почути на офіційному каналі вузу.

Автором слів та музики є Володимир Миколайович Мельников. Володимир Миколайович народився 14 вересня 1951 року в місті Чернівці, є заслуженим діячем мистецтв України, кандидатом технічних наук, доцентом, полковником у відставці, державним службовцем третього рангу. Поет є лауреатом та дипломантом премії «Смарагдова ліра» за перше місце у номінації «Музика» та як автор пісень–переможців міжнародних фестивалів «Шлягер року», «Золоті пісні року», «Прем’єра пісні». Виконував твір  – Влад Зайцев. Народився 16 грудня 1982 року в місті Києві. Закінчив Національну музичну академію України. В цьому ж році став солістом Національного оркестру Президента України. В 2009 році став солістом –вокалістом Академічного Ансамблю Пісні й Танцю Міністерства Внутрішніх Справ України. Лауреат багатьох премій в сфері культури та мистецтва.

Пропонуємо вам подивитися фото з цієї урочистої події!

[slideshow_deploy id=’2857’]

01.09.2016
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024