ПОДІЇ | Всі Події

Перший фармацевтичний форум України «Pharmaday-2016»

23 вересня 2016 р. Київський медичний університет у співпраці з міждисциплінарним освітнім проектом «Людина та ліки – Аптека», ТОВ “Нью Віво” та іншими партнерами започаткували та провели Перший фармацевтичний форум України «PharmaDay-2016». Захід присвячено професійному святу – Дню фармацевта.

Запрошені на форум мали чудову можливість послухати лекції провідних спеціалістів фармацевтичної галузі, що стосувалися типів болю та їх лікування, особливостей генеричних та брендових препаратів, проблем еректильної дисфункції.

Особливий інтерес викликав тренінг «Типологія клієнта в аптеці – як зрозуміти клієнта та правильно рекомендувати препарат». Учасники тренінгу отримали навички розпізнавання психологічного типу клієнта, «розмови на одній мові» із кожним, навіть із дуже складним клієнтом. Знання та вміння стануть у нагоді не лише на робочому місці, але й у повсякденному житті.

Крім того, учасникам Форуму запропоновано різноманітні інтелектуально-пізнавальні активності у холі: малювання картин, розписи пряників та ін. Захід завершився розіграшом подарунків.

Отже, учасники Форуму не тільки отримали освітні послуги, але й чудово провели час у колі однодумців.

21.10.2016
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери