Перший фармацевтичний форум України «Pharmaday-2016»

23 вересня 2016 р. Київський медичний університет у співпраці з міждисциплінарним освітнім проектом «Людина та ліки – Аптека», ТОВ “Нью Віво” та іншими партнерами започаткували та провели Перший фармацевтичний форум України «PharmaDay-2016». Захід присвячено професійному святу – Дню фармацевта.

Запрошені на форум мали чудову можливість послухати лекції провідних спеціалістів фармацевтичної галузі, що стосувалися типів болю та їх лікування, особливостей генеричних та брендових препаратів, проблем еректильної дисфункції.

Особливий інтерес викликав тренінг «Типологія клієнта в аптеці – як зрозуміти клієнта та правильно рекомендувати препарат». Учасники тренінгу отримали навички розпізнавання психологічного типу клієнта, «розмови на одній мові» із кожним, навіть із дуже складним клієнтом. Знання та вміння стануть у нагоді не лише на робочому місці, але й у повсякденному житті.

Крім того, учасникам Форуму запропоновано різноманітні інтелектуально-пізнавальні активності у холі: малювання картин, розписи пряників та ін. Захід завершився розіграшом подарунків.

Отже, учасники Форуму не тільки отримали освітні послуги, але й чудово провели час у колі однодумців.

[slideshow_deploy id=’2983’]

21.10.2016
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024