НОВИНИ | Всі Новини
Одного разу ти зможеш врятувати життя, просто йдучи вулицею…

Запрошуємо на тренінг Basic Life Support (організатор – хірургічний клуб Armata Manus, тренер – Дмитро Самофалов, к.мед.н., заступник директора Центру швидкої медичної допомоги. Тренінг відбудеться 12 жовтня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 7. Тренінг платний, студентам КМУ – знижка!!

Програма:
– Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах
– Система екстреної медичної допомоги
– Медично-правові основи та обов’язки людини на місці події з надання домедичної допомоги постраждалим та ланцюг виживання
– Початковий алгоритм дій з надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях (безпека, обставини випадку, оточуюче середовище)
– Визначення людини в критичному стані
– Визначення прохідності дихальних шляхів
– Перша допомога при зупинці серця
– Відпрацювання практичних навичок серцево-легеневої реанімації
– Серцево-легенева реанімація командна робота з використанням мішка Амбу для медичних працівників
– Pоботa з зовнішнім автоматичним дефібрилятором
– Командна робота відпрацювання алгоритму командної роботи з використанням зовнішнього автоматичного дефібрилятора
– Стороннє тіло дихальних шляхів

СТУДЕНТАМ КМУ – ЗНИЖКА!!!

Телефонуйте: +38 (063) 220-55-56

08.10.2019