Обрано нову студентську раду Київського Медичного Університету

5 жовтня 2023 року відбулися збори студентської ради Київського Медичного Університету, у якому взяв участь студентський актив КМУ, декани і керівництво Університету.

З вітальним словом до присутніх звернулися президент Університету Олександр Валерійович Поканевич та ректор, Борис Борисович Івнєв. Вони наголосили на важливості обрання студентської ради, адже і студенти, і викладачі та співробітники КМУ мають бути однодумцями, бо коли всі разом, то ми сильніше і можемо зробити більше на благо університету та України.

Після вітання керівництва, про роботу проведену у 2022-2023 навчальному році студентським активом, звітувала голова студентського самоврядування Рибінська Олександра та керівники секторів. Олександра зазначила, що робота проводилася у складні часи повномасштабного вторгнення, коли значна частина студентського активу опинилася на кордоном. Основний аспект роботи студентського самоврядування змістився на волонтерство та допомогу ЗСУ.

У другій частині зборів претенденти на головування секторами представили присутнім свої програми, за результатами відкритого голосування був обраний голова студентського самоврядування – Шипотько Данило, студент медичного факультету. Його заступником стала Середа Софія, студдекан фармацевтичного факультету.

Головами секторів були обрані наступні студенти:
1. Інформаційний сектор – Мадлєєва Оксана, студентка стоматологічного факультету
2. Соціальний сектор – Попова Поліна, студентка стоматологічного факультету
3. Спортивний сектор – Шляхова Лоліта, студентка стоматологічного факультету
4. Культурно-масовий сектор – Назарко Вікторія, студентка медичного факультету

Бажаємо новообраному складу студентської ради Київського Медичного Університету плідної та ефективної роботи!

Детальнішу інформацію про студентську раду дивіться за посиланням.